Bransoletka uzdrawiająca czakry

128PLN 64PLN

+ KUP TERAZ I OTRZYMAJ TYBETAŃSKĄ MUZYKĘ OCZYSZCZAJĄCĄ CZAKRY I WSPOMAGAJĄCĄ MEDYTACJĘ GRATIS (WARTOŚĆ 199ZŁ)

➡️ 7 kamieni do pracy z czakrami na każdą czakrę, czyli centra energetyczne w twoim ciele

➡️ Pomaga oczyszczać czakry i rozwiązywać zablokowane przepływy energii

➡️ 99,3% klientów rekomenduje ten produkt

Dlaczego musimy dbać o czakry?

Energia naszego ciała koncentruje się w 7 różnych przecięciach energii zwanych czakrami. Posiadanie czystych i zdrowych czakr jest ważne dla dobrego przepływu energii i naszego dobrego samopoczucia, ponieważ znajdują się one w ważnych miejscach na naszym ciele

Kolorowe koraliki odpowiadają różnym czakrom. Możesz wyzwolić więcej energii, a jeśli ćwiczysz jogę lub medytujesz, osiągniesz lepsze wyniki

CHARAKTERYSTYKA

KAMIENIE LAWY
Czarne kamienie twojej bransoletki to kamienie lawowe, które same w sobie mają bardzo silne właściwości dla twojego dobrego samopoczucia. Ponadto mogą wchłaniać olejki eteryczne, dzięki czemu bransoletka świetnie pachnie.

KAMIENIE CZAKRY
Każdy koralik czakry na bransoletce reprezentuje i rezonuje z odpowiednią czakrą energetyczną w naszym ciele

Zwiększ przepływ energii

Popraw samopoczucie

Wyglądasz i czujesz się świetnie

✅ Unisex

✅ Idealny prezent

Długość wewnętrzna bransoletki wynosi 17 cm i jest elastyczna. Pasuje więc do większości rozmiarów.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
419 Opinii

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zweryfikowany zakup

Wygląda bardzo fajnie. Kamienie są łądne i chociaż jestem sceptycznie nastawiony do równoważenia czakr, noszenie ich sprawia, że ​​jestem spokojny. Używam też jednej lub dwóch kropli olejków uspokajających , a kamienie lawy zachowują ich zapach przez dzień lub dwa. Darmowa muzyka tybetańska to świetny prezent!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zweryfikowany zakup

Dużo pracuję z energią, jestem medium duchowym i dużo pracuję z kryształami, energią reiki i kamertonami. Jeden z moich klientów dał mi bransoletkę. Uwielbiam ją! Energia, którą przekazuje, jest bardzo harmonijna, kryształy czakry są autentyczne i pomagają mi oczyścić moją energię po pracy z klientami. Kamienie lawy są ważne, ponieważ łączą nas z ziemią, a wszyscy tego potrzebujemy, szczególnie w czasie, gdy wokół jest tak dużo energii. Torba do przechowywania bransoletki jest bardzo piękna. Cena jest rozsądna. Zamówię kolejną na prezent.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zweryfikowany zakup

Szybka dostawa, a w niej dokładnie to, czego oczekiwałam. Myślę, że koraliki wyglądają znacznie lepiej na żywo, martwiłam się, że będą wyglądały na sztuczne, ale wyglądają bardzo ładnie!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zweryfikowany zakup

Ta bransoletka jest po prostu piękna! Uwielbiam wszystkie poszczególne kamienie i to, jak dobrze wyglądają razem. Kamienie lawowe świetnie nadają się do stosowania olejków eterycznych. Zaledwie kilka kropel oleju wystarczy, aby zapach mógł utrzymywać się nawet przez 2 dni! Gdy moja praca zaczyna być stresująca, używam olejku z mięty pieprzowej, aby złagodzić napięcie w ciągu dnia. Raz też użyłem oleju z trawy cytrynowej, kiedy pewnego wieczoru, chciałem odstraszyć komary i zadziałało!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zweryfikowany zakup

Wybrałam bransoletkę z wielokolorowych kamieni. Pozostałe moje bransoletki są w jednym kolorze, dlatego podobała mi się różnorodność wszystkich kamieni. Bransoletka pasuje do wszystkiego.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zweryfikowany zakup

Zawsze noszę 4 lub 5 bransoletek każdego dnia i jest to świetny dodatek do każdego stroju. Kamienie są jasne i wyglądają naprawdę ładnie.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zweryfikowany zakup

To świetna bransoletka dla Ciebie lub może to być miły upominek dla kogoś bliskiego. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu.

1 2 … 11 >

Block "12335" not found