Wysyłka I Płatność

Szybka dostawa to jeden z naszych priorytetów i misja naszej firmy. Przetworzenie zamówienia i przekazanie go firmie kurierskiej zajmuje nam zazwyczaj jeden dzień. Po odebraniu przesyłki przez firmę kurierską należy spodziewać się, że zamówienie dotrze w szacowanym czasie dostawy. Możesz zapoznać się z poniższą tabelą:

KRAJ

CZASY WYSYŁKI

Italy

2-3 dni

Slovenia

1-2 dni
Czech Republic

4-7 dni

Poland

4-7 dni

Slovakia

3-6 dni

Hungary

3-4 dni

Croatia

2-3 dni

Germany & Austria

2-3 dni

 

Jedynym wyjątkiem są produkty, których nie ma w magazynie. Produkty, których nie ma w magazynie, zazwyczaj potrzebują dodatkowych 7-10 dni na dotarcie. Jeśli produkt nie dotrze na czas, prosimy o powiadomienie nas na [email protected]

Koszt wysyłki różni się w zależności od lokalizacji, rodzaju produktu i naszej oferty w momencie składania zamówienia.

  • Cena standardowej wysyłki: 5,00 zł -25,00 zł dla zamówień opłaconych z góry (karta kredytowa lub PayPal) i w zależności od lokalizacji. Za płatność przy odbiorze zostanie naliczone dodatkowe 10,00 zł.
  • ferty specjalne: Oferujemy bezpłatną wysyłkę podczas ofert specjalnych na naszej stronie internetowej lub w reklamach.
  • Odległe lokalizacje: Niektóre odległe wyspy wymagają specjalnych środków wysyłki, które kosztują od 90,00 zł-140,00 zł.

 

METODY PŁATNOŚCI

  • Za pobraniem
  • Karta kredytowa lub debetowa/debetowa (usługę świadczy Braintree, spółka PayPal)
  • PayPal

Faktury wysyłamy pocztą elektroniczną, więc może się zdarzyć, że trafi ona do folderu spam lub w ogóle nie zostanie dostarczona. Jeśli nie otrzymałeś faktury, poinformuj nas o tym na [email protected], a my wyślemy ją ponownie. Prosimy pamiętać, że nie dostarczamy faktur dla firm, ponieważ jesteśmy firmą B2C. W przypadku zamówień na wejściu należy wysłać do nas e-mail na [email protected] z tematem „zapytanie o sprzedaż hurtową”.